CZENDE
menuNOVINKY
menuNAŠE FENY
menuNAŠI PSI
menuŠTĚŇATA
menuODCHOVY
menuVZPOMÍNÁME
menuKONTAKT
menuODKAZY

Vítejte v chovatelské stanici plemene Bernský salašnický pes


Novinky

 14.1.2021 Všechna naše štěňátka z našeho vhu "F" našla svoje báječné rodiny. Pravidelně podávají informace a fotky a my jsme za to moc rádi. Není nic lepšího, než slyšet spokojené majitele, ktěří si uživají blízkost a dovádění našich miminek-však ti naši malí, kteří rostou neuvěřitelně rychle, to svám páníčkům dozajista vrátí. Děkujeme za ně, za ty, kteří byli našim celým světem víc, jak osm týdnů. Teď jsou celým světem vaším.

 

 

 


30.12.2020 Z mimořádných důvodů je zpět v chovatelské stanici FERGIE - fenka z našeho posledního vrhu, veselá, kontakní a bezstarostná holčička - hledáme proto pro ni domov, kde bude hýčkána a milována tak, jak si to každý berňáček zaslouží :)


29.12.2020 Novou posilou naší smečky se stává FERRERO ROCHER BODEMIKA CZECH, pro nás Rošinka. Rošinka je dcerou CH. Athose Suisse Perle, v jeho krvi, koluje krev našeho Lavíčka (JrCh. Love Me Queen Elsa) a také jeho otce, uznávaného chovného psa po celém světě CH.Zanzebern Defendra-Denzela. Athosovou krví se mi rovněž vrací část mé milované, jedinečné a první bernské lásky, Daisy from Kristen. Maminkou je Daffi Bodemika Czech, která je naším odchovem, dcera naší Jr.Ch.a Vet.Ch. Cinderelly Záře Démantů. Prostě srdíčko je srdíčko :)

Ferrero s mamkou a taťkou

 

 


29.12.2020 Na jaro/léto plánujeme vrh ,,G''

Maminkou se poprvé stane naše Holiday Sunflow Queen Elsa (Jr.CH.,CH.,Vet.CH. Harry z Mokrovous x CH.Zambra Queen Elsa) tatínka stále pečlivě vybíráme, jde nám v rodokmenu především o zdraví. Rádi zájemcům o toho krytí poskytneme bližší info. Některá štěňátka jsou již předběžně zamluvena :)

Štěňátka jsou odchována v rodině se čtyřmi dětmi, smečkou velkých i malých psů, zakladáme si na socializaci a páníčky pečlivě vybíráme. Jsme rádi v kontaktu s rodinami, kam naše štěňátka mají jít, delší dobu, abychom se navzájem poznali a věděli, kam naše štěňátka jdou. Bohužel i nám se nevyhnuly špatné zkušenosti s novou rodinou a i to považujeme za zkušenost v chovu salašníků.

 

 

 


23.12.2020 Úžasné zprávy jsme dostali od paníčků naší princezny Eveliny Bodemika Czech z našeho loňského vrhu (CH.Oskar Algrand Berni x Daffi Bodemika Czech - výsledky RTG - HD 0/0, ED 0/0, OCD negativní, LVT typ 0

 

 

 


5.12.2020 Na návštěvu a kontrolu štěňátek přijel kromě kontroly vrhu z KLUBU ŠVÝCARSKÝCH SALAŠNICKÝCH PSŮ i tatínek CH. ATHOS SUISSE PERLE se svými páníky. Moc děkujeme za krásné fotky Livíčku :)

Ti zároveň přivezli s sebou polosestřičku našich štěňátek - Astu Happiness from Wild Eagle - alias Bellu, která bude dělat parťačku našemu Eliotkovi Bodemika Czech z našeho loňského vrhu a bude bydlet s našimi kamarády Jančou a Jindrou a jejich početnou rodinkou :)

 


13. 10. 2020 Narodila se nám štěňátka!!! Mamka Fífa opět pohodovým porodem přivedla na svět 4 kluky a 4 holčičky. Jedna z holčiček bohužel po několika dnech zemřela. I o tom bohužel chovatelství je :(

 

 


ČEKÁME ŠTĚŇÁTKA!!! OKOLO 13.10.2020 VYKOUKNE NA SVĚT NÁŠ VRH "F"!!!

Hrdou maminkou našeho vrhu je Daffi ( Ch.Hermes van de Brabie Hoeve x JrCh., Vet.Ch. Cinderella Záře Démantů)

a

tatínkem je CH.CZ, SK, PL, ATHOS SUISSE PERLE (JrCh. Love Me Queen Elsa x Alenka Valašský Rytíř)

 

 


13.9.2020 13 let, 4 měsíce a 9 dní. Iccony Queen Elsa (4.5.2007-13.9.2020) odešla za duhový most a i když člověk ví, že ta chvíle musí přijít, nikdy na ní není připraven. Spi sladce, holčičko naše!!!

 


Klubová a speciální výstava KŠSP 11.-12.9.2020

Výsledky:
Aila Bodemika Czech - třída veteránů - V2 / V4!!!
Lily (Isis vom Schmiedegaertchen) - třída otevřená - VD(naše první v 7 letech)/V!!!
Holiday Sunflow Queen Elsa - mezitřída - VD4/V!!!
Emily Lila Bodemika Czech - třída mladých - V/V1 CAJC, BOJ!!!
ODCHOVY BODEMIKA CZECH!!!
Eliot Bodemika Czech - třída mladých - VD/V2
Early Bodemika Czech - třída mladých - V1 CAJC / V (těsně pod stupni vítězů)
Elien Bodemika Czech - třída mladých - V/V
Evelina Bodemika Czech - třída mladých - VD/V

Velikou pochvalu si zasouží i naše děti. Sebík a Apolenka předvedli pejsky v soutěži dítě a pes a Amélka v Juniorhandlingu 1, na skvělém 2.místě :)

Fotky přidáme brzy :)


Léto 2020 Na podzim plánujeme štěňátka bernských salašníků :)


11.06.2020 Naše Holiday Sunflow Queen Elsa je už velká holka a tak jsme se vydali jako vždy k MvDr.Deckerovi na RTG kloubů výsledky RTG nás velmi potěšily !!! HD 0/0, ED 0/0, OCD negativní, LVT typ 0!!! :)

 

 

 

1.1.2020 Krásný nový rok 2020, všem našim přátelům a kamarádům mnoho chovatelských a osobních úspěchů!!!! 

 

rok 2020, rok 2019, rok 2016, rok 2015, rok 2014, rok 2013, rok 2012, rok 2011