CZENDE
menuNEWS
menuOUR FEMALES
menuOUR MALE
menuPUPPIES
menuPHOTOGALERY
menuKONTAKT
menuLINKS
 
Pension Bodemika

Welcome in Kennel Bodemika Czech - bernese mountains dog!!!


News


13.6.2012 Three Musketeers (father is our Male Love Me Queen Elsa) !!! In kennel SUISSE PERLE will for new owners Arthur, Akim and Atrey wait - they have very nice character and their pedigree you can seen here.

w


22.4.2012 Second Love Me ´s puppies!!! We have 11 puppies !!! So we have 4 girls and 7 boys!!! More of this litter here!!! Alušce i paničce Kačce děkujeme, že to tak krásně zvládli - Aluška je opravdu rekordmanka - jako prvorodička vše zvládla - za minimální čas maximální počet miminek .o) Stránky Alí a jejích miminek zde.

A jedna aktuální tatínka - Lavíka!!!


18.4.2012 Konečně!!! Icconka se rozhárala!!!Námi dlouho vybraný ženich nám bohužel udělal svou dovolenou čáru přes rozpočet - ale i o nenadálých věcech je chov! A tak jsme udělali změnu a vybrali psa, který splňuje naše požadavky - je nejen krásný, se zajímavým rodokmenem a dokonalou povahou - a tak se těšíme na krytí!!! Zhruba za měsíc přineseme bližší imformace, až se vrátíme z kontrolního sona ,o) Štěňátka z tohoto spojení by měla být k odběru koncem prázdnin!!!


15.4.2012 NÁRODNÍ VÝSTAVA OSTRAVA Podruhé jsme vyrazilli na druhou stranu republiky - počasí nám nepřálo, ale přesto nám přálo štěstí - opět s námi jeli dva salašníci - naše Cinderella Záře Démantů a náš odchov Arny Bodemika Czech. Rozhodčím byl p.Karel Hořák, který bavil vystavující i přihlížející a odlehčil tím atmosféru (výstavu totiž pořadatelé prezentovali jako výstavu v hale a nakonec jsme skončili venku, takže rozladění ze špatného počasí bylo opravdu znát). A výsledky???První na řadu šel Arny - který dělá pokroky, je schopný chvilku postát a jeho vystavování se přibližuje vystavování - takže ve třídě mladých VÝBORNÝ 4!!!

Řádně promrzlí jsme šli do kruhu se Cinduškou, která se ve výstavních kruzích jako doma - je znát i naše příprava na zkoušky poslušnosti ,o) a odnesla si známku VÝBORNÁ 1, CAC!!! Tenhle titul je poslední, který jí chyběl k titulu - tímto Vám tedy představujeme nového JUNIOR ŠAMPIONA ČR CINDERELLU ZÁŘE DÉMANTŮ!!!


14.4.2012 Štěňátkům našeho Lavíčka je už týden!!! Za nádherné fotky si velikou pochvalu zaslouží majitelé Acruššky. Podívat z blízka se na jednotlivá miminka můžete podívat TADY

12.4.2012 NAROZENINY!!! Náš Lavík slaví dnes své krásné, třetí narozeniny. Jemu i všem jeho šesti sourozencům přejeme jen a jen to nejlepší, hodně štěstíčka, zdraví a pohody s páníčky!!! Krásné narozeniny, Lavino naše!!! ,o) Myslím, že nejkrásnější dárek pro nás, jsou jednoznačně Lavíkova první štěňátka.... Porovnání Lavíčka před třemi lety a dnes,o)


7.4.2012 PUPPIES!!! In kennel Hafi od Mohelky was 6 wonderful puppies born!!! Parents are ACCRA OD MLYNARICKEHO POTOKA and our LOVE ME QUEEN ELSA (f.: Zanzebern Defender-Denzel x m.: Erotika Queen Elsa)!!!More informations here!!!

 


1.4.2012 Mezinárodní výstava České Budějovice Tato jarní výstava nás zlákala a tak jsme vyrazili - našemi želízky v ohni byla Popelka a Lavík. Mohlo to být o chlup lepší, ale v silné konkurenci jsme spokojeni - už klasicky, námi vybranou výstavu si vybere milion lidí od salaší - díky tomu to bylo super odpoledne s kamarády!!!A jak jsme dopadli?Lavík známka VÝBORNÁ, odcházel jako sedmý z kruhu - dalších sedm soupeřů nechal za sebou:oDDD Cinderella opět bodovala, i když mírně bez srsti, ale opět "na bedně" a známka VÝBORNÁ 3!!!V závěrečných soutěžích jsme vybojovali s chovatelskou stanicí QUEEN ELSA 2.místo v soutěži chovatelských skupin!!! ,o)

31.3.2012 Prožili jsme krásné sobotní odpoledne na "našem" cvičáku - výcvik poslušnosti a obran nás opět nadchl - Lavík bodoval v obraně a je tam vidět krásný pokrok a Cinduška naopak byla zlatá při poslušnosti - jo jo, zkoušky se blíží a tak trénink musí být!!!,o)

25.3.2012 TEST BREEDING Our small Cinderella was in test breeding - the result is perfect - her code is 525 AZ 45 A0 neg!!!Thanks to her breeder from kennel ZARE DEMANTU !!!


Day D 18.3.2012 Our Cinderella and Arny from our A litter go to veterinary doctor Milan Decker. CINDERELLA ZAREE DEMANTU HD A/A, ED 0/0, ocd.negative and ARNY BODEMIKA CZECH HD A/A, ED 0/0, ocd.negative!!! We are very happy!!!

 


17.3.2012 We have next recognition day and obedience seminar. It was very nice!!!Came visit to us - Darwin Zare Demantu - brother our Cinderella with her owner-it was great!!!,o)


8.3.2012 We visit kenel KOSTOFRANK - there have very nice litter !!!


March 2012 Both are confirmed coverage ZDE.


3.3.2012 In our dog training center in Smrzovka was second recognition day !!!

25.-28.2.2012 To us was ARNY BODEMIKA CZECH coming - Arny and his owners Martin and Danielka we like to see!!!Thanks for nice visit!!!,o)

20.-22.2.2012 To LOVE ME came female ALENKA VALAŠSKÝ RYTÍŘ (Kennel SUISSE PERLE). We are very happy - Alenka´s owner is our friend Katka - she knows our Love Me from puppies age - and it is recognition for us!!!Alenka is very nice young female with perfect character!!! We will wait one months for puppies news!!!


7.2.2012 To our LOVE ME QUEEN ELSA (stud male) came first female ACCRA OD MLYNARICKEHO POTOKA, from kennel CHS HAFI OD MOHELKY. Thank so much to help friends from kennel KOSTOFRANK ,o)))


5.2.2012 Výstavní sezóna pro nás začala již klasicky v Brně-bohužel on-line přihlášení mě zklamalo a nahlásilo nás pouze na neděli. Nu což - vyrazili jsme!!!Cinduška poprvé v mezitřídě u finské paní rozhodčí S.Juutilainen - Výborná 2, res CAC!!!

4.2.2012 Na našem ZKO Smržovka se konal v pořadí první obranářský den. Protože my ani naši pesani ani v zimě nezahálíme, nastoupili jsme s našimi nejmladšími - Cinderellou a Lavíkem. Figurant p.Pavel Beer byl super a my se moc těšíme na další podobné dny!!!


January 2012 We have new photos from our friend - you can see here.


26.-28.1.2012 Next perfect visit was Pavla, Filipek nad Andy (ANDY RAINBOW STAR ), it was super!!!,o)

 


20.1.2012 This weekend came to us our "dog family" - sister of our Cinderella and her owners!!!That what great!!!,o)


Leden 2012 Our friend Pavla had perfect idea and maked new shop with nice things!!! You can see www.tricolorshop.cz

11.1.2012 Dnešní krásné odpoledne jsem prožili ve společnosti 13 měsíčního Arnyho z našeho vrhu A a jeho fajn páníků Danielky a Martina, kteří nás přijeli navštívit!!!Jak nám roste (a že opravdu vyrostl!!!) a dělá radost nejen páníkům, ale i nám, se můžete přesvědčit na fotkách. Děkujeme moc a moc!!!,o)))

ArnyArnik8.1.2012 V novém roce nezahálíme a vyrazili jsme na cvičák-ačkoliv u nás je čerstvě napadaný sníh a pořád sype-krásně jsme si to užili!!!Den jsme zakončili na krásné návštěvě u malých chlupatých kuliček kamarádky Mirky-škoda, že foťák zůstal doma!!!