CZENDE
menuNACHRICHTEN
menuUNSERE HÜNDINEN
menuUNSERER RÜDE
menuWELPEN
menuPHOTO GALLERY
menuKONTAKT
menuLINKS
 
Pension Bodemika

13.6.2012 Drei Musketieren von unser Deckrüde Love Me Queen Elsa !!! In Zuchthütte SUISSE PERLE sind dreie Rüden zu Verkauf - Arthur, Akim und Atrey - sie haben sehr schön Wiese und sind soooo süss,o) Ihre Ahnentafel ist sehr interessant!!!Sie können hier sehen.

w


22.4.2012 Zweite Love Me Welpen sind da !!! Alenka (Mutti dieses Wurf) hat in sehr schnell Zeit 11 wunderschön Welpen geboren!!! Mehr Informationen hier.

Und noch ein Vatti hier,o) !!!


18.4.2012 Konečně!!! Icconka se rozhárala!!!Námi dlouho vybraný ženich nám bohužel udělal svou dovolenou čáru přes rozpočet - ale i o nenadálých věcech je chov! A tak jsme udělali změnu a vybrali psa, který splňuje naše požadavky - je nejen krásný, se zajímavým rodokmenem a dokonalou povahou - a tak se těšíme na krytí!!! Zhruba za měsíc přineseme bližší imformace, až se vrátíme z kontrolního sona ,o) Štěňátka z tohoto spojení by měla být k odběru koncem prázdnin!!!


15.4.2012 NÁRODNÍ VÝSTAVA OSTRAVA Podruhé jsme vyrazilli na druhou stranu republiky - počasí nám nepřálo, ale přesto nám přálo štěstí - opět s námi jeli dva salašníci - naše Cinderella Záře Démantů a náš odchov Arny Bodemika Czech. Rozhodčím byl p.Karel Hořák, který bavil vystavující i přihlížející a odlehčil tím atmosféru (výstavu totiž pořadatelé prezentovali jako výstavu v hale a nakonec jsme skončili venku, takže rozladění ze špatného počasí bylo opravdu znát). A výsledky???První na řadu šel Arny - který dělá pokroky, je schopný chvilku postát a jeho vystavování se přibližuje vystavování - takže ve třídě mladých VÝBORNÝ 4!!!

Řádně promrzlí jsme šli do kruhu se Cinduškou, která se ve výstavních kruzích jako doma - je znát i naše příprava na zkoušky poslušnosti ,o) a odnesla si známku VÝBORNÁ 1, CAC!!! Tenhle titul je poslední, který jí chyběl k titulu - tímto Vám tedy představujeme nového JUNIOR ŠAMPIONA ČR CINDERELLU ZÁŘE DÉMANTŮ!!!


14.4.2012 Štěňátkům našeho Lavíčka je už týden!!! Za nádherné fotky si velikou pochvalu zaslouží majitelé Acruššky. Podívat z blízka se na jednotlivá miminka můžete podívat TADY

12.4.2012 NAROZENINY!!! Náš Lavík slaví dnes své krásné, třetí narozeniny. Jemu i všem jeho šesti sourozencům přejeme jen a jen to nejlepší, hodně štěstíčka, zdraví a pohody s páníčky!!! Krásné narozeniny, Lavino naše!!! ,o) Myslím, že nejkrásnější dárek pro nás, jsou jednoznačně Lavíkova první štěňátka.... Porovnání Lavíčka před třemi lety a dnes,o)


7.4.2012 ŠTĚŇÁTKA!!! V chovatelské stanici Hafi od Mohelky se narodilo 6 krásných štěňátek!!! Pyšními rodiči je ACCRA OD MLYNAŘICKÉHO POTOKA a náš LOVE ME QUEEN ELSA (Lavík)!!!Více informací zde!!!


1.4.2012 Mezinárodní výstava České Budějovice Tato jarní výstava nás zlákala a tak jsme vyrazili - našemi želízky v ohni byla Popelka a Lavík. Mohlo to být o chlup lepší, ale v silné konkurenci jsme spokojeni - už klasicky, námi vybranou výstavu si vybere milion lidí od salaší - díky tomu to bylo super odpoledne s kamarády!!!A jak jsme dopadli?Lavík známka VÝBORNÁ, odcházel jako sedmý z kruhu - dalších sedm soupeřů nechal za sebou:oDDD Cinderella opět bodovala, i když mírně bez srsti, ale opět "na bedně" a známka VÝBORNÁ 3!!!V závěrečných soutěžích jsme vybojovali s chovatelskou stanicí QUEEN ELSA 2.místo v soutěži chovatelských skupin!!! ,o)

31.3.2012 Prožili jsme krásné sobotní odpoledne na "našem" cvičáku - výcvik poslušnosti a obran nás opět nadchl - Lavík bodoval v obraně a je tam vidět krásný pokrok a Cinduška naopak byla zlatá při poslušnosti - jo jo, zkoušky se blíží a tak trénink musí být!!!,o)

25.3.2012 BONITACE ŠVÝCARSKÝCH SALAŠNICKÝCH PSŮ Naše Popelka Cinduška, benjamínek v naší smečce, dorostla do věku, kdy vyrazila stejně jako její soupeřky z výstavních kruhů do kruhu bonitačního - před bonitační komisi. Výsledek nás mile potěšil!!!Bonitační kód 525 AZ 45 A0 neg.Věděli jsme, že radost nebudeme mít jen my - Cindy páníkové - ale i její skvělá, dokonalá a jedinečná chovatelka Markétka Paslerová z CHS Záře Démantů, která s námi všechna její vítězství a radosti prožívá s námi - vždycky je první, komu voláme. Tak to je a zůstane. Popelka je sice naše, ale její veliká část patří Markétce!!!Děkujeme, paní chovatelko!!!! A děkujeme Tobě Cinduško, za to jaká jsi!!!


Den D 18.3.2012 Se Cinduškou nás čekají rentgeny a s námi jede i první naše miminko Arny Bodemika Czech. Vsázíme na odzkoušené a jedeme k MvDr.Milanu Deckerovi. Klepu se už týden dopředu - a nakonec veeeeeliká úleva a radost CINDERELLA ZÁŘE DÉMANTŮ HD A/A, ED 0/0, ocd.negativní a ARNY BODEMIKA CZECH HD A/A, ED 0/0, ocd.negativní (Arnyho klouby navíc s velkou pochvalou!!!)

Datum 18.3.2012 je pro nás významný ještě jinou významnou událostí - pro nás vlastně tu "nejvíc psí". V tento den se narodila naše první berňačka - DAISY FROM KRISTEN. Ta Daisy, která nás zahrnula salaší láskou, tak, jak to umí jen salašníci. Ta Daisy, která nám ukázala krásu psích akcí, první neúspěchy i radosti, které psí život přináší!!!DĚKUJEME TI HOLČIČKO NAŠE USMĚVAVÁ, ŽE JSI!Přejeme Ti pořád tolik jiskřiček v Tvých nádherných očích, pořád tolik chuti do lumpáren a děkujeme za každou Tvou vítací ceremonii:oDDD Jak nám Daisy vyrostla a zkrásněla, se můžete podívat sami,o)

 


17.3.2012 Obranářský den se tentokrát spojil i se seminářem poslušnosti, přálo nám krásné počasí , plno nových věcí nám (snad) usnadní výcvik :oD Den nám navíc zpříjemnila milá návštěva - mladší bráška naší Cindušky DARWIN ZÁŘE DÉMANTŮ s paničkou Lenkou a Peťulkou!!!Pár foteček....


8.3.2012 Vyrazili jsme na návštěvu do CHS KOSTOFRANK kde mají krásná 7 týdenní miminka salašníků-návštěvu jsme si opravdu užili!!!


BŘEZEN 2012 Obě krytí, která proběhla v únoru se povedla a my se těšíme v dubnu na miminka!!!Bližší informace najdete ZDE.

3.3.2012 V pořadí druhý obranářský den se opět vydařil - děkujeme Mirce za nápad!!!Fotečky brzy přidáme!!!

25.-28.2.2012 Naši smečku přijel na pár dní rozptýlit ARNY BODEMIKA CZECH - Arnyho i jeho majitele Danielku a Martina vidíme vždycky velice rádi. Arny roste do opravdu velikého, mohutného psa (70 cm a bezmála 50kg). Krásných pár dní - děkujeme !!!,o)

20.-22.2.2012 Až z Moravy se do našich krajin vydaly kamarádky Kačka se Soňkou:o)a samozřejmě s částí smečky ,o) Rozhodnutí nakrýt fenku ALENKU VALAŠSKÝ RYTÍŘ (CHS SUISSE PERLE) naším Lavíkem nás opravdu potěšilo - Kačka zná Lavíčka od štěňátka, zná jeho výbornou povahu i temperament, ví, jaký je ve výcviku. My na oplátku víme, v jak krásnou fenku se Aluška vyloupla a víme, jaké super zázemí štěňátka budou mít. Děkujeme za tohle rozhodnutí!!!


7.2.2012 Našeho chovného psa LOVE ME QUEEN ELSA si ho coby otce svých štěňátek vybrala první fenečka ACCRA OD MLYNAŘICKÉHO POTOKA, která je zakladatelkou CHS HAFI OD MOHELKY. Krytí proběhlo za asistence kamarádů Lei a Ríši z chovatelské stanice KOSTOFRANK , kterým patří veliké poděkování, za veškerou pomoc a podporu!!!Děkujeme, jsme rádi, že Vás máme kousek od sebe, Semiláci,o)))


5.2.2012 Výstavní sezóna pro nás začala již klasicky v Brně-bohužel on-line přihlášení mě zklamalo a nahlásilo nás pouze na neděli. Nu což - vyrazili jsme!!!Cinduška poprvé v mezitřídě u finské paní rozhodčí S.Juutilainen - Výborná 2, res CAC!!!

4.2.2012 Na našem ZKO Smržovka se konal v pořadí první obranářský den. Protože my ani naši pesani ani v zimě nezahálíme, nastoupili jsme s našimi nejmladšími - Cinderellou a Lavíkem. Figurant p.Pavel Beer byl super a my se moc těšíme na další podobné dny!!!


Leden 2012 Využili jsme skvělé příležitosti a nabídky a nechali naše pejsky vyfotit - jak se to našemu kamarádovi podařilo posuďte sami tady.


26.-28.1.2012 Další vítanou návštěvou u nás byla Pavla s Filípkem a Andym (ANDY RAINBOW STAR ), bylo to super, užili jsme si my, dětičky i pejsci.

 


20.1.2012 Na víkend k nám přijela "skororodina" - sestřička CASSIOPEA ZÁŘE DÉMANTŮ s páníky Renčou a Pepou a zbytkem smečky...Krásně jsme si společný víkend užili...,o)


Leden 2012 Naše kamarádka Pavla si otevřela obchůdek s nádhernými věcmi - věnované našemu nejmilejšímu psímu plemeni - pojďte nakouknout s námi!!! www.tricolorshop.cz

11.1.2012 Dnešní krásné odpoledne jsem prožili ve společnosti 13 měsíčního Arnyho z našeho vrhu A a jeho fajn páníků Danielky a Martina, kteří nás přijeli navštívit!!!Jak nám roste (a že opravdu vyrostl!!!) a dělá radost nejen páníkům, ale i nám, se můžete přesvědčit na fotkách. Děkujeme moc a moc!!!,o)))

ArnyArnik8.1.2012 V novém roce nezahálíme a vyrazili jsme na cvičák-ačkoliv u nás je čerstvě napadaný sníh a pořád sype-krásně jsme si to užili!!!Den jsme zakončili na krásné návštěvě u malých chlupatých kuliček kamarádky Mirky-škoda, že foťák zůstal doma!!!